بخارسازه خراسان، انتحاب بزرگان ایران

قوانین و مقررات

قوانین عمومی

کلیه فعالیت‌های کاربر در این سایت، از قبیل ثبت سفارش و پرداخت وجه به منزله اطلاع دقیق از نحوه کارکرد سیستم‌های این سایت است.

قوانین و مقررات استفاده از فروشگاه بخارسازه

خرید کالا از فروشگاه بخارسازه  بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد

از این رو فروشگاه اینترنتی “ابزار آنلاین” هیچ مسووليتي در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و يا خطاهای نگارشی احتمالی برعهده نخواهد داشت. ولی با هدف ارائه خدمات بهتر و آگاه‌سازی مشتریان، خود را در بروزرسانی مداوم اطلاعات و محتويات متعهد می‌داند.

بخارسازه هيچ گونه مسئوليتي را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این فروشگاه می باشند (همانند نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غيره) نمی پذیرد.

به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.

خدمات و محتويات سايت، صرفا براى استفاده شخصى و غير تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت و هيچ فرد حقيقي، حقوقي يا سايتي به هيچ عنوان نمي تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سايت براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافيك در سايت خود استفاده نمايد. اگر مايليد از سرويسها و محتويات سايت جهت مقاصد تجارى استفاده نماييد لازم است از قبل به ما اطلاع دهيد. براى اين كار لطفا با ما تماس بگيريد.

كاربران باید هنگام سفارش كالاي مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايند. بديهي است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش كاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود.

مالکیت معنوی محتويات فروشگاه اینترنتی “بخارسازه” شامل قانون حق تکثير شده و متعلق به فروشگاه اینترنتی “بخارسازه” مي باشد.

فروش و تحویل سفارش

در صورتي كه بخارسازه به دلايلي خارج از اراده و اختيار خود، توان تحويل كالا در موعد مقرر را نداشته باشد و طرفين درباره يك موعد جديد به توافق نرسند، خريدار حق دارد بدون هيچگونه هزينه اي سفارش را فسخ نمايد.

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. هزینه مالیات ارزش بر افزوده در صورت عدم قید شدن در سایت صفر ریال محاسبه شده است. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود.

شرایط برگشت کالا

بخارسازه همواره تلاش می کند تا کالای ارسال شده در سلامت کامل تحویل مشتری گردد. در صورت هر گونه نارضایتی از کالای ارسالی، خریدار می تواند از دریافت سفارش امتناع ورزد. چنانچه خریدار مبلغ را بصورت آنلاین پرداخت کرده  باشد، از دریافت سفارش توسط پیک، خودداری نماید.بخارسازه متعهد می شود که وجه پرداختی را ظرف 72 ساعت به حساب مشتری برگرداند.